Hit týdne 24. 4. 2022

24. duben 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Becky Hill & Galantis, Thom Artway, Harry Styles, Camila Cabello feat. Ed Sheeran a další.

Becky Hill ovládla 17. vydání Hitu týdne!

Letošní držitelka prestižní Brit Awards za nejlepší taneční počin je na prvním a třetím místě aktuálního kola Hitparády Rádia DAB Praha! Na první místo se po týdenní pauze vrátila se švédskými Galantis a singlem Run. Třetí je v novém projektu francouzské legendy EDM Davida Guetty společně s Ellou Henderson s novinkou Crazy What Love Can Do.

Čtěte také

Mezi ně se vklínil pouze poslední šampion – rodák z Vlachovic Tomáš Maček alias Thom Artway s hitem Buď se mnou. Thom byl navíc v sobotu hostem u Lenky Vahalové, řeč byla hlavně o muzice, ale také o tanci a češtině. Čtvrtou příčku udržel aktuálně nejúspěšnější světový hit, jednička globálního i evropského chartu, trojnásobný vítěz britské hitparády Harry Styles se singlem As It Was. 15. července Harry vystoupí v beznadějně vyprodané pražské O2 aréně. Na 5. místo se pak vrátil jeden z aktuálně nejhranějších hitů ve světových rádiích – novinka z alba Familia rodačky z Kuby Camily Cabello, k singlu Bam Bam si pozvala ryšavého Eda Sheerana. Nejlepší novinka je šestá, slavný turínský DJ a producent Gabry Ponte a Londýňanka Georgia Ku a letně laděná The Finger.

V nasazených jsou tentokrát třeba hvězdní Coldplay s dalším singlem alba Music Of The Spheres, vypalovačkou People Of The Pride, nový neuvěřitelně pozitivní George Ezra s novinkou Green Green Grass nebo třeba naše Annabelle, která se s hitem Runnin‘ Out Of F*Time pokoušela prosadit do Eurovision Song Contest.

Poslechněte si 17. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, projektový manažer ČRo

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.