Hit týdne 19. 6. 2022

19. červen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris, Dua Lipa & Young Thug, Michael Patrick Kelly & Rea Garvey, David Stypka a další.

Calvin Harris, Dua Lipa a Young Thug obhájili No.1 na Rádiu DAB Praha!

Singl Potion je podruhé v řadě jedničkou Hitu týdne a je ochutnávkou chystaného LP Calvina Harrise Funk Wav Bounces Vol.2. Na druhé místo se posunuli Michael Patrick Kelly a Rea Garvey s hitem Best Bad Friend a poprvé v nejlepší trojce zabodoval i David Stypka s nádhernou baladou O lítání.

Senzace britské hitparády, 37 let starý song slavné Kate Bush – Running Up That Hill , který v pátek vyhrál ostrovní chart, se stal i novinkou týdne u nás a je No.4. Na pátém místě se s naším chartem povinně po šesti týdnech loučí Gabry Ponte, Lum!x a Giorgio Prezioso s hitem Thunder a i šestý Dermot Kennedy bodoval s letošní novinkou Something To Someone naposled.

Naopak poprvé si připsali body druhý song letošní Eurovize Space Man od Sama Rydera (No.10) , Post Malone a Doja Cat s novinkou I Like You (A Happier Song) (No.12) a Miro Žbirka a Naivná (No.13). 

V nasazených je i tentokrát mnoho velkých jmen a vynikajících songů. Taylor Swift, Welshly Arms, Halsey, Maneskin, Black Eyed Peas s Davidem Guettou a Shakirou a taky noví Topic a A7S.

Poslechněte si 25. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.