Hit týdne 12. 6. 2022

12. červen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris, Dua Lipa & Young Thug, Maneskin, Michael Patrick Kelly & Rea Garvey a další.

Po dvou suverénních vítězstvích tentokrát Michael Patrick Kelly a Rea Garvey svojí příčku neobhájili, singl Best Bad Friend spadl na třetí místo. Na druhé si o dvě místa polepšili římští Maneskin s letošní novinkou Supermodel. A pro první jedničku si došel lektvar, který namíchal jeden z nejlepších světových DJ Calvin Harris spolu s hvězdnou Dua Lipou a Young Thugem, novou No.1 na Rádiu DAB Praha je Potion.

Čtvrtý pak skončil David Stypka – O lítání a na 5. místo si o 10 pozic polepšili Neiked, Anne-Marie a Latto s coververzí slavné 80’s I Just Called. Z novinek tentokrát uspěla sedmá Aneta Langerová a singl Závrať, desátí O5 a Radeček s výbornou novinkou Romantický smyčce, Lost Frequencies a James Arthus s novým songem Questions (12) a Alok a John Legend – In My Mind (14).

V nasazených je třeba slavný rapper Post Malone, legenda československé pop-music Miro Žbirka, 37 let stará Kate Bush s 80’s Running Up That Hill, která si aktuálně vede skvěle díky seriálu Stranger Things nebo pokaždé úspěšní Bastille s novinkou Remind Me.

Poslechněte si 24. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.