Vlasta Horváth přichází s novým albem

15. prosinec 2014

Zpěvák Vlasta Horváth se letos po čase, kdy se stáhl do ústrání a věnoval se rodině, vrátil s novým albem na koncertní pódia. Novinku pojmenoval To máme znát a je třetí v jeho diskografii.

Trojka je údajně pro interpreta rozhodující, a třebaže Vlasta není pověrčivý, nebere tato slova na lehkou váhu. Nezapracoval jen na nové desce a reperotáru, ale rozhodl se změnit i vzhled. Tričko a džíny vyměnil za oblek a elegantní image předvedl na svém podzimním turné. Většinu písniček si "ušil" na tělo sám, šití obléků svěřil profesionálům z oboru.

V pátečním Nočním proudu Jitky Benešové mluvil o čerstvých zážitcích z turné, jak prožije Vánoce s rodinou, nebo co chystá svým fanouškům na rok 2015.

Vítěz druhé řady soutěže SuperStar byl jedním z hostů historicky prvního Nočního proudu na Regině v dubnu 2007, a tak se tentokrát, v pátek 12. prosince před půlnocí, i trochu vzpomínalo.

Poslechněte si.

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?