Třináctka Plus

29. říjen 2015

Diskuzní pořad, zajímaví hosté a neméně zajímavá témata.

Dozvíte se např. jak je to s rozhlasovými koncesionářskými poplatky. Proč je musíme platit a co si za ně vlastně kupujeme? Jak si „dobíjet baterky“ a pak se získanou energií správně zacházet? Jak je to s odškodněním za průtahy soudního řízení? Jsou naše případné obavy z nečekaného zásahu exekutora oprávněné? Na které jedy v rostlinách a houbách bychom si měli dát největší pozor nebo jak pečovat o své zdraví, cvičením i správnou stravou.

Hosty Třináctky Plus jsou odborníci z nejrůznějších oblastí každodenního života. Např. Zdraví - prevence i rady v nemoci, finance - jak peníze vydělat, dobře investovat a rozumně utratit, volný čas - jak ho smysluplně trávit, kde, jak a s kým, životní styl - zdravá strava, pohyb, péče o tělo i duši, koníčky - zahrada, bydlení, domácí mazlíčci, právo - jak se v něm orientovat a dovolat se ho, bezpečnost celé rodiny - zajištění majetku, pojištění. Nechybí ani praktické rady, tipy a zajímavosti z aktuálního dění.

Třináctka Plus je kontaktním pořadem, ve kterém si vzájemně vyměňujeme rady a zkušenosti k danému tématu. Proto budeme rádi, když se k nám připojíte i vy.

Čtvrtky jsou vyhrazeny pro pražskou komunální politiku a další témata související s životem v hlavním městě. Do studia tedy přicházejí pražští radní, starostové jednotlivých městských částí či představitelé významných pražských institucí.

Volat můžete mezi 13:20 - 13:50 živě do studia na linku 221 553 926 a 604 31 13 13 (po zbytek dne je na tomto čísle záznamník) nebo psát na náš facebook, který najdete na adrese www.facebook.com/radio.regina

Náměty na hosty, vzkazy a připomínky pište na email ivana.navratilova@rozhlas.cz

Hosta seženeme, společně se ho zeptáme a problém vyřešíme.

Pořadem provázejí Ivana Navrátilová a Štěpánka Duchková .

Nejzajímavější pořady z každého týdne najdete na našem webu nejenom v audio podobě, ale také v jako článek. Více ZDE.

Historie pořadu:
První Třináctka se vysílala před pěti lety, tedy 1.5. 2007. Vznikla pro to, aby se kontakt mezi Reginou a posluchači ještě prohloubil, upevnil a díky společným tématům i přeměnil v přátelství mezi námi. Od 2. ledna 2014 pořad vysíláme pod názvem Třináctka Plus.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?