Soutěž o vstupenky na veletrhy For Interior, For Gastro and For Hotel - UKONČENO

27. září 2018

Soutěž byla ukončena. 

Zařizujete nové bydlení, zajímají vás nejnovější trendy z oblasti vybavení interiéru? Nebo si jen chcete vybrat nové doplňky do svého obýváku?

Tak to byste neměli chybět na největším veletrhu nábytku For Interior, For Gastro and For Hotel. A my pro vás máme vstupenky. Stačí zapojit se do naší soutěže!

Pět výherců obdrží 2 vstupenky veletrh For Interior, který se koná na Výstavišti v Letňanech od čtvrtka 4. do neděle 7. října společně s veletrhy For Gastro and Hotel. Více na www.pvaexpo.cz

Jak se jmenuje největší podzimní veletrh zaměřený na nábytek, interiéry a bytové doplňky pořádaný v PVA EXPO Praha Letňany ?

  1. FOR INTERIOR
  2. ART INTERIOR
  3. FOR ARCH

Správné odpovědi zasílejte na e-mail marketing.regina@rozhlas.cz včetně svého jména a kontaktu.

autoři: jp , Dana Špicarová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.