Soutěž o vstupenky na Czech Nature Photo – Porotci vystavují

12. srpen 2019

Soutěžíme o volné vstupenky na výstavu Czech Nature Photo – Porotci vystavují!

Po vítězných fotografiích aktuálního ročníku soutěže Czech Nature Photo prezentujeme tvorbu jejích porotců. Každý z autorů na výstavě „Czech Nature Photo – Porotci vystavují“ představí svůj unikátní pohled na fotografování přírody v široké škále motivů od makro snímků přes fotografie zvířat z nejvzdálenějších koutů naší planety až po soubory dokumentující projekty ochrany přírody. Konkrétně se jedná o práce dvou zahraničních porotců Ami Vitale a Javiera Aznara a etablovaných českých autorů Petra Bambouska, Václava Šilhy, Miroslava Bobka, Pavla Krásenského, Rostislava Stacha, Veroniky Souralové a Michala Krauseho.

Výstava trvá do konce srpna na Staroměstské radnici na Praze 1. Otevírací hodiny, každý den od 10:00 do 19:00 hodin.

Více informací na www.czechphoto.org.

Soutěž

První tři soutěžící, kteří zašlou správnou odpověď, dostanou 2 vstupenky na výstavu Czech Nature Photo – Porotci vystavují, která probíhá do 31. srpna na Staroměstské radnici na Praze 1.

V prostoru Czech Photo Centre v pražských Nových Butovicích se nachází plastika Davida Černého. Jaký má název?

a. Trilobit

b. Trifot

c. Trabant

Správné odpovědi zasílejte na e-mail marketing.regina@rozhlas.cz včetně svého jména a kontaktu.

autoři: Tereza Čistotová , jp
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.