Richard Krajčo v Nočním proudu!

25. září 2015

Hostem pátečního Nočního proudu s Jitkou Benešovou byl Richard Krajčo.

Skupina Kryštof se v říjnu vydává na velké halové turné. Letošní album hudebníků kolem lídra Richarda Krajča nazvané Srdcebeat sice už vyšlo na Den dětí 1. června, ale na velké turné kapela pilovala novinky do nejmenších detailů naživo přímo v terénu na jednotlivých koncertech.

Ostatně Richard Krajčo přišel do Nočního proudu Jitky Benešové rovnou z pódia. A jaké bude velké halové turné Srdcebeat? Skupina má s velkými halami dost zkušeností, stejně jako i s komornějším prostředím divadelních sálů, klubů nebo vysokoškolských aul, s kempováním s fanoušky nebo koncerty na lavičkách v parku.

Kreativita skupiny Kryštof ani v tomto směru nezná hranic. Svou popularitu hodlají hudebníci využít i na podporu mladých nadějných nováčků jako jsou zpěvačka Lenny nebo skupina Mirai.

Poslechněte si.

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?