Richard Krajčo v Nočním proudu!

25. září 2015
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Richard Krajčo

Hostem pátečního Nočního proudu s Jitkou Benešovou byl Richard Krajčo.

Skupina Kryštof se v říjnu vydává na velké halové turné. Letošní album hudebníků kolem lídra Richarda Krajča nazvané Srdcebeat sice už vyšlo na Den dětí 1. června, ale na velké turné kapela pilovala novinky do nejmenších detailů naživo přímo v terénu na jednotlivých koncertech.

Ostatně Richard Krajčo přišel do Nočního proudu Jitky Benešové rovnou z pódia. A jaké bude velké halové turné Srdcebeat? Skupina má s velkými halami dost zkušeností, stejně jako i s komornějším prostředím divadelních sálů, klubů nebo vysokoškolských aul, s kempováním s fanoušky nebo koncerty na lavičkách v parku.

Kreativita skupiny Kryštof ani v tomto směru nezná hranic. Svou popularitu hodlají hudebníci využít i na podporu mladých nadějných nováčků jako jsou zpěvačka Lenny nebo skupina Mirai.

Poslechněte si.

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...