Pavel Callta a jeho Momenty v Nočním proudu

22. červenec 2015

Mladý písničkář Pavel Callta v červnu vyrukoval s debutem nazvaným Momenty. Své první album vydal u velkého labelu. Silným argumentem pro podpis smlouvy byly počty zhlédnutí jeho videí na YouTube.

Hity Naštěstí, Zrzka, Mami a Usměj se mají na zpěváka, který není známý z médií, naprosto nadstandartní sledovanost. Kluk z České Lípy začal zveřejňovat svoje klipy před dvěma lety a za krátkou dobu nasbíral mimořádný počet diváků.

Písně si většinou skládá sám. Na některých textech s ním spolupracoval Xindl X. Vystupuje sám s kytarou nebo se dvěma dalšími muzikanty.

Materiál na debutové album Momenty vznikal tři roky, takže nemůže neobsahovat hity, které za tu dobu vznikly, ať už je to třeba Zrzka, Mami či Naštěstí.

Své písničky, které oslovují široké publikum, přijde okomentovat do Nočního proudu Jitky Benešové v pátek 24. července. Poslouchejte po 23. hodině.

Čtěte také

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.