Noční proud na televizní obrazovce

20. únor 2013

V sobotu 23. února 2013 od 20:55 hodin můžete na TV Barrandov v soutěžně zábavném pořadu BARRANDOVSKÝ VIDEOSTOP sledovat také tři diskžokeje Nočního proudu. Zdeněk Vrba, Miloš Skalka a Jakub Jakoubek se totiž v pořadu představí jako poradci soutěžících. Díky nim přijal roli arbitra - a ve Videostopu se vůbec poprvé objeví - Karel Gott. Zábavnou hru tradičně moderuje Jan Rosák, režii má Petr Soukup.

Legendární rozhlasový pořad NOČNÍ PROUD vysílá Český rozhlas Regina na frekvenci 92,6 FM a na Internetu každý večer od 22:04 do 24:00 hodin. Každý den má svého moderátora a dýdžeje v jedné osobě. Jedná se o zkušené „rozhlasáky“, kteří mají i mnoho zkušeností z moderování velkých akcí nebo diskoték po celé České republice.

Protagonisté Nočního proudu se také pravidelně objevují na televizních obrazovkách. Když pomineme různé dokumenty a reportáže, tak to bylo například v pořadech Čtveráci, Gladiátor, Hitparáda, Hádanky s písničkami, Hity roku, Čtyřlístek a dalších. Pamětníci určitě rádi vzpomenou na Miloše Skalku jako legendárního průvodce přenosy z nejrůznějších evropských hudebních festivalů a přehlídek.

Moderátoři Nočního proudu v Barrandovském Videostopu: Jakub Jakoubek, Miloš Skalka, Zdeněk Vrba

Není proto divu, že dramaturgie TV Barrandov vybrala pro jeden ze svých dalších dílů soutěžně zábavného pořadu Barrandovský Videostop právě tuto trojici diskžokejů a současně i moderátorů Nočního proudu. V roli poradců z řad známých osobností se pokusí blafovat, zmást soutěžící a samozřejmě pobavit diváky ve studiu i u obrazovek.

Zároveň se dozvíte, co je to Pouštěčina, jakou přezdívku má Karel Gott a další zajímavosti. Tak v sobotu 23. února nejprve Barrandovský Videostop a potom zpátky na Reginu do vln sobotního Nočního proudu s Milošem Skalkou. Na viděnou i na slyšenou.

autor: Zdeněk Vrba
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...