I Viktor Dyk zahrál pro nadaci Zelený život za vysloužilé mobily

9. září 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Viktor Dyk & WAW

V sobotu 6. září v Lucerně zahrály za vysloužilé mobily Wanastowi Vjecy. V rámci koncertu dále vystoupily kapely Portless a Viktor Dyk & WAW. Vstupenky do Lucerny na 6. září nikde nebyly k mání. Mohli jste je získat jedině za svůj starý mobil.

S koncertem souvisí charitativní soutěž založená na recyklaci vysloužilých mobilů, která podporuje nadaci Zelený život.

Koncert byl vyvrcholením tříměsíčního soupeření soutěžních týmů v Mobilcupu, které se snažily sesbírat pro recyklaci co nejvíce starých mobilů. Ty nejlepší týmy se utkaly v zápase v malé kopané o hlavní cenu - zájezd na Ligu mistrů a možnost zahrát si exhibiční zápas s all star týmem.

Klání vítězného mančaftu a týmu hvězd, jako jsou Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski a další, se odehrál rovněž 6. září, a to na pražském stadionu Motorlet v Praze 5. Mobilcup věnoval Nadačnímu fondu Zelený život finanční dar ve výši 500 000 Kč.

O zeleném koncertu v Lucerně, o své práci a taky o kapele Waw mluvil v pátečním Nočním proudu Jitky Benešové zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk.

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.