Hit týdne 9. 1. 2022

9. leden 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Gayle, We Are Domi, Robin Schulz & Dennis Lloyd, Ariana Grande & Kid Cudi, Ed Sheeran a další.

Na první příčku Hitu týdne se dostala zpěvačka Gayle!

Sedmnáctiletá zpěvačka z Nashvillu Gayle uspěla na Rádiu DAB Praha se songem abcdefu. Sesadila tak dvojnásobné vítěze - skupinu We Are Domi s hitem Lights Off, se kterým nás budou reprezentovat i letos v květnu na Eurovizi v Turíně. Třetí příčka patří singlu Young Right Now, stojí za ním známá tvář taneční scény Robin Schulz spolu s multiinstrumentalistou Dennisem Lloydem. Do první pětky poskočil i jeden song z nasazených, je jím Ariana Grande a Kid Cudi a píseň Just Look Up z aktuálního filmu Netflixu s názvem K zemi hleď. Páté místo obsadil Ed Sheeran se songem Overpass Graffiti.

Poslechněte si 2. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?