Hit týdne 8. 5. 2022

8. květen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. David Guetta x Becky Hill x Ella Henderson, Ava Max, Sandro Cavazza a další.

Becky Hill opět na vrcholu Hitparády Rádia DAB Praha!

Becky Hill se švédskými Galantis minule skončila povinně po 6 týdnech na první místě, a vida, zase je první! Tentokrát s Davidem Guettou a Ellou Henderson se singlem Crazy What Love Can Do. Na druhé místo se probojovala nejlepší novinka – Ava Maxa a song Maybe You’re The Problem. Třetí je pak s kariérou zpěváka se loučící Švéd Sandro Cavazza - The Days. Thom Artway s ex-jedničkou Buď se mnou je čtvrtý a pětku uzavírají kutnohorské Rybičky 48 s novinkou Jdi domů Ivane.

V nasazených jsou tentokrát třeba OneRepublic se singlem West Coast, jak dopadnou po pražském koncertu v našem chartu? Najdete tam i naši Annabelle, senzační Lady Gaga s ústředním hitem nového filmu Top Gun: Maverick nebo úplně nový Ir Dermot Kennedy s novinkou Something To Someone.

Poslechněte si 19. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio