Hit týdne 7. 8. 2022

7. srpen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris, Justin Timberlake, Halsey & Pharrell Williams, Meduza & James Carter feat. Elley Duhé & Fast Boy a další.

Calvin Harris má další No.1!

V pátek vydal jeden z nejúspěšnějších světových DJ Calvin Harris očekávané nové album Funk Wav Bounces Vol. II a v neděli vyhrál podruhé i Hitparádu Radia DAB Praha se singlem Stay With Me, na kterém hostují Justin Timberlake, Halsey a Pharrell Williams.

Na druhé místo o rovných 10 míst vyskočila italská Meduza a James Carter, Elley Duhé a Fast Boy. Hit Bad Memories je další vydařeným kouskem producentů z Turína. Třetí skončil Harry Styles a Late Night Talking, čtvrtý je Tomáš Klus s písničkou z filmu Přání k narozeninám – Štěstí, pátá je pak Lenny s novinkou Plastic Flowers.

Z novinek uspěl debut modelky Andrey Kalousové – Padám (No.7), Američanka Nessa Barrett se singlem Die First (No.9) a Švédka Tove Lo s novinkou 2 Die 4 (No.10).

V nasazených se to i tentokrát hemží velkými jmény a skvělými songy, najdete tam italské Maneskin z filmu Elvis, hvězdy letošního Colours Of Ostrava americké The Killers s novinkou Boy, naše Atmo Music nebo výtečné spojení Marshmello, Mae Muller a Trippie Redd v hitu American Psycho. O postup se také poperou velké hvězdy Hitu týdne posledních měsíců, v pátek totiž vydali společný singl producent Joel Corry a Brit Awards ověnčená královna ostrovní dance music Becky Hill!

Poslechněte si 32. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.