Hit týdne 7. 3. 2021

7. březen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry, RAYE & David Guetta, O5 a Radeček, Rita Ora, David Guetta & Imanbek feat. Gunna, Normandie a další.

Hit týdne má novou jedničku

Na Rádiu DAB Praha máme nový hit No.1, nedělní 10. kolo vyhrála minulý týden nasazená a vydaná novinka britského DJ a producenta Joela Corryho. Na singlu BED se spojil s Davidem Guettou. Společnost jim dělá zpěvačka RAYE, kterou můžete znát díky hitům You Don’t Know Me (Jax Jones), Secrets (Regard) nebo Regardless (spolupráce s Rudimental). Po celosvětovém úspěchu singlu Head & Heart tak má Joel Corry další ambiciózní hit.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.