Hit týdne 6. 6. 2021

6. červen 2021, aktualizováno
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pokáč: Holky to objektivně lehčí maj
0:00
/
0:00

Hit týdne, novinky a největší hity. OneRepublic, Kaleo, Pokáč, Griff, P!nk, Nathan Evans, Gigi D’Agostino & LA Vision a další.

Rádio DAB Praha má nový hit No.1

Kapela z Colorado Springs OneRepublic poprvé vyhrála Hit týdne s novým singlem Run! V přímém souboji porazili trojnásobné šampiony z Islandu  po 6 týdnech povinně se loučící Kaleo se singlem Hey Gringo. Třetí příčka patří domácímu hitu – Pokáč před pár dny vydal nové album Antarktida a také do růžova nabarvené holčičí video Holky to objektivně lehčí maj – u nás číslo 3.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které novinky jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si 23. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy.

Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...