Hit týdne 6. 6. 2021

6. červen 2021, aktualizováno

Hit týdne, novinky a největší hity. OneRepublic, Kaleo, Pokáč, Griff, P!nk, Nathan Evans, Gigi D’Agostino & LA Vision a další.

Rádio DAB Praha má nový hit No.1

Kapela z Colorado Springs OneRepublic poprvé vyhrála Hit týdne s novým singlem Run! V přímém souboji porazili trojnásobné šampiony z Islandu  po 6 týdnech povinně se loučící Kaleo se singlem Hey Gringo. Třetí příčka patří domácímu hitu – Pokáč před pár dny vydal nové album Antarktida a také do růžova nabarvené holčičí video Holky to objektivně lehčí maj – u nás číslo 3.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které novinky jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si 23. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy.

Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

S hereckými hvězdami poznejte tajemství textu starého dva tisíce let

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

O věrné lásce statečného Chairea a sličné Kallirhoy

Koupit

Román byl napsán pravděpodobně už v prvním století našeho letopočtu a možná dokonce i dříve. Jde o první dochovaný milostný a zároveň i dobrodružný román nejenom antického, ale vůbec evropského písemnictví.