Hit týdne 6. 6. 2021

6. červen 2021, aktualizováno
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pokáč: Holky to objektivně lehčí maj
0:00
/
0:00

Hit týdne, novinky a největší hity. OneRepublic, Kaleo, Pokáč, Griff, P!nk, Nathan Evans, Gigi D’Agostino & LA Vision a další.

Rádio DAB Praha má nový hit No.1

Kapela z Colorado Springs OneRepublic poprvé vyhrála Hit týdne s novým singlem Run! V přímém souboji porazili trojnásobné šampiony z Islandu  po 6 týdnech povinně se loučící Kaleo se singlem Hey Gringo. Třetí příčka patří domácímu hitu – Pokáč před pár dny vydal nové album Antarktida a také do růžova nabarvené holčičí video Holky to objektivně lehčí maj – u nás číslo 3.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které novinky jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si 23. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy.

Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.