Hit týdne 3. 4. 2022

3. duben 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Milky Chance, Poetika, Becky Hill & Galantis, Imagine Dragons a další. 

Milky Chance na prvním místě Hitu týdne!

Čtěte také

Z bronzové pozice rovnou na zlatou, němečtí Milky Chance a jejich singl Synchronize u vás tentokrát zabodoval nejvíce. Na druhé místo vystřelila z nasazených novinek domácí kapela Poetika a hit Sám. Zpěvák Ondřej Brejška byl před týdnem hostem Lenky Vahalové a řeč byla především o novém albu Identity. O jednu příčku si pohoršila Brit Awards ověnčená královna britské taneční hudby Becky Hill se švédskými Galantis a singlem Run, aktuálně na třetím místě. Čtyřka a pětka zůstávají beze změn - Imagine Dragons s novinkou Bones a  Miro a David Žbirkové s písničkou Nejsi sám.

Poslechněte si 14. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?