Hit týdne 3. 10. 2021

4. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Skupina Mirai

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX & Saweetie, X Ambassadors, Dua Lipa, Imagine Dragons, Ed Sheeran a další.

Hit týdne má opět novou jedničku

40. vydání hitparády Rádia DAB Praha mělo premiéru v neděli večer a přineslo střídání na nejvyšším postu, novým hitem No. 1 jsou Joel Corry, Jax Jones, Charli XCX a Saweetie s coverem slavného hitu Alors On Danse z roku 2009 Out Out. Na druhé místo si polepšili X Ambassadors s novinkou Adrenaline, ti ale povinně po 6 týdnech končí. Třetí je i aktuálně třetí nejhranějších hit v českém éteru – Dua Lipa – Love Again.

Poslechněte si 40. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Děsivá freska válečné krajiny, u které se nepřestávám smát.

Petr Gojda, slovesný dramaturg, Centrum výroby Českého rozhlasu

Osudy dobrého vojáka Švejka

Osudy dobrého vojáka Švejka KOMPLET

Koupit

Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina. Čte Oldřich Kaiser