Hit týdne 28. 11. 2021

29. listopad 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Tiësto & Ava Max, Joel Corry & Mabel, Michael Patrick Kelly, Imagine Dragons feat. JID, Bastille a další.

Tiësto a Ava Max mají novou No.1 na Rádiu DAB Praha!

Novou jedničkou Hitu týdne je novinka legendy EDM Holanďana Tiësta a Američanky s albánskou krví Avy Max s názvem The Motto. Těsně porazili Brity Joela Corryho s držitelkou Brit Awards Mabel a singlem I Wish. Třetí pak skončila novinka člena slavné Kelly Family Michaela Patricka Kellyho se sólovým singlem Blurry Eyes. Paddy Kelly má i celé nové album B.O.A.T.S. Ze 13. místa se zpátky do boje o medaile na No.4 vrátili Imagine Dragons s novinkou k animovanému seriálu Arcane - Enemy. Až na páté místo spadli šampióni posledních dvou kol - londýnští Bastille s hitem No Bad Days.

Poslechněte si 48. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?