Hit týdne 27. 6. 2021

28. červen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. The Roop, Martin Garrix feat. Bono & The Edge, Pokáč, Calvin Harris feat. Tom Grennan, OneRepublic, Dua Lipa a další.

Po fotbalové radosti se novou jedničkou na Rádiu DAB Praha stala hymna Eura 2020!

Martin Garrix a legendy z U2 – Bono a The Edge – suverénně vyhráli 26. vydání Hitu týdne, avšak po šesti týdnech v TOP 10 povinně končí. Skoro až na vrchol se vrátili Calvin Harris a Tom Grennan, trojkou se stala nejlepší novinka, letní klasika Iko Iko od Papuánce Justina Wellingtona.

Druhou novinkou v TOP 10 mají domácí Mirai s novým singlem z chystaného třetího alba – Volám. A v nově nasazených je třeba pravděpodobně nejočekávanější novinka posledních měsíců – nový singl ryšavého Angličana Eda Sheerana – „upírská“ Bad Habits.

I tento týden bojuje o co nejlepší místo 25 hitů. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.