Hit týdne 27. 6. 2021

28. červen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mirai

Hit týdne, novinky a největší hity. The Roop, Martin Garrix feat. Bono & The Edge, Pokáč, Calvin Harris feat. Tom Grennan, OneRepublic, Dua Lipa a další.

Po fotbalové radosti se novou jedničkou na Rádiu DAB Praha stala hymna Eura 2020!

Martin Garrix a legendy z U2 – Bono a The Edge – suverénně vyhráli 26. vydání Hitu týdne, avšak po šesti týdnech v TOP 10 povinně končí. Skoro až na vrchol se vrátili Calvin Harris a Tom Grennan, trojkou se stala nejlepší novinka, letní klasika Iko Iko od Papuánce Justina Wellingtona.

Druhou novinkou v TOP 10 mají domácí Mirai s novým singlem z chystaného třetího alba – Volám. A v nově nasazených je třeba pravděpodobně nejočekávanější novinka posledních měsíců – nový singl ryšavého Angličana Eda Sheerana – „upírská“ Bad Habits.

I tento týden bojuje o co nejlepší místo 25 hitů. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.