Hit týdne 26. 12. 2021

27. prosinec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. We Are Domi, Michael Patrick Kelly, Tiësto & Ava Max, Michael Bublé, Lenny a další.

Poslední vydání Hitu týdne v roce 2021 má novou, domácí jedničku!

Dcera hokejové brankářské legendy Dominika Hašková s českou-norskou skupinou We Are Domi suverénně opanovala domácí kolo Eurovison Song Contest a pojede reprezentovat do Turína, teď „přejela“ i všechny v naší hitparádě a se singlem Lights Off je novým lídrem! O místo si pohoršil Michael Patrick Kelly s baladou Blurry Eyes, ta je No.2. Na třetím místě se povinně po 6 týdnech v TOP10 , z toho dvakrát jako No.1, loučí Tiësto s Avou Max a hitem The Motto. Nejlepší vánoční je čtvrtá – Kanaďan Michael Bublé uštrykoval opravdu parádní „vánoční svetr“ – The Christmas Sweater. Pátá je stejně jako před týdnem naše Lenny s Mikem Shinodou z Linkin Park a singlem Lithium.

Poslechněte si 52. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?