Hit týdne 23. 5. 2021

24. květen 2021, aktualizováno

Hit týdne, novinky a největší hity. Kaleo, Shane Codd, LP, Deaf Heart, OneRepublic, Pavel Callta, Majestic & Boney M. a další.

Rádio DAB Praha má opět jedničku z Islandu

Na první místo našeho Hitu týdne se po týdnu vrátili islandští Kaleo s novinkou z alba Surface Sounds – Hey Gringo. Na své dosud nejlepší umístění dosáhl Shane Codd s houseovou Get Out My Head, když skončil druhý. Tohle umístění už ale nevylepší, povinně po šesti týdnech v TOP 10 končí. Stejně jako další tři hity.

Na bronzovém stupni také povinně končí LP a One Last Time, ta si připisuje dvě první místa, naposledy před týdnem. Povinně končí i pražští Deaf Heart, i jejich singl Red dokázal dvakrát vyhrát. Po šesté a naposledy byl v TOP 10 i projekt londýnského producenta Majestic, ten fantasticky zamíchal zlatou klasiku legendárních Boney M Rasputin.

Do desítky prošla jediná novinka – hymna nadcházejícího fotbalového Eura od Martina Garrixe, kterou nazpíval zpěvák U2 Bono Vox. V nasazených jinak najdete i aktuální jedničku trendy chartů – populární osobnost Tick Tocku Bellu Poarch s novinkou Build A B*tch. Ta nasbírala za 10 dnů jen na Youtube skoro 100 miliónů zhlédnutí. Vaše hlasy bude vyhlížet i charitativní song Naděje se vrátí Davida Deyla. Dalšími novinkami jsou například Pokáč s novým singlem Holky to objektivně lehčí maj nebo třeba i noví Green Day.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.