Hit týdne 22. 8. 2021

23. srpen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Kapela Maneskin na Rock for People 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Måneskin, Dermott Kennedy, Milky Chance, Becky Hill & David Guetta, The Weeknd, LP, Galantis, David Guetta & Little Mix a další.

Rockový band z Říma Måneskin poprvé No.1 na Rádiu DAB Praha

Novou jedničkou ve 34. vydání Hitu týdne se stal singl I Wanna Be Your Slave – vítězové letošního San Rema a Eurovision Song Contest mají i nejlepší novinku! Na páté místo prošel jejich singl Beggin‘.

Na druhé místo spadl vítěz posledních dvou kol Dermot Kennedy se singlem Better Days a třetí skončili němečtí Milky Chance s hitem Colorado – pro ně je to první umístění v nejlepší trojce.

Jak dopadly ostatní hity? Poslechněte si 34. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

Jan Pokorný, ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu a moderátor

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.