Hit týdne 18. 7. 2021

19. červenec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Imagine Dragons, Ed Sheeran, Calvin Harris feat. Tom Grennan, Ava Max, Michael Patrick Kelly, Olivia Rodrigo, Coldplay a další.

Hit týdne má opět novou jedničku

Poprvé žebříček Rádia DAB Praha vyhráli lasvegasští Imagine Dragons s novinkou Wrecked, když vylétli na vrchol ze sedmého místa! Druhý skončil poslední vítěz Ed Sheeran se singlem Bad Habits a bronzoví jsou Calvin Harris s Tomem Grennanem – pro singl By Your Side už ale nehlasujte, byl v hitparádě šestkrát, a tudíž naposledy.

Mezi nasazenými je tentokrát například další letní senzace z Rumunska – Minelli se singlem Rampampam, Robin Schulz a Alle Farben s novou verzí slavných hitů havajského obra s medovým hlasem, novinka našich Kryštof nebo poslední dobou nesmírně úspěšní Italové Måneskin, kteří vyhráli i letošní Eurovison Song Contest.

Poslechněte si 29. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?