Hit týdne 18. 7. 2021

19. červenec 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Imagine Dragons, Ed Sheeran, Calvin Harris feat. Tom Grennan, Ava Max, Michael Patrick Kelly, Olivia Rodrigo, Coldplay a další.

Hit týdne má opět novou jedničku

Poprvé žebříček Rádia DAB Praha vyhráli lasvegasští Imagine Dragons s novinkou Wrecked, když vylétli na vrchol ze sedmého místa! Druhý skončil poslední vítěz Ed Sheeran se singlem Bad Habits a bronzoví jsou Calvin Harris s Tomem Grennanem – pro singl By Your Side už ale nehlasujte, byl v hitparádě šestkrát, a tudíž naposledy.

Mezi nasazenými je tentokrát například další letní senzace z Rumunska – Minelli se singlem Rampampam, Robin Schulz a Alle Farben s novou verzí slavných hitů havajského obra s medovým hlasem, novinka našich Kryštof nebo poslední dobou nesmírně úspěšní Italové Måneskin, kteří vyhráli i letošní Eurovison Song Contest.

Poslechněte si 29. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.