Hit týdne 18. 4. 2021

19. duben 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Deaf Heart, Imagine Dragons, Chinaski, Shane Codd, Majestic & Boney M., Lost Frequencies a další.

Hit týdne má opět novou jedničku!

V nedělní premiéře od 19.00 se opět měnila pozice lídra, novým No.1 hitem na Rádiu DAB Praha se stali pražští Deaf Heart se singlem Red. Thomas Lichtag, kterého jsme poznali ve skupině Airfare, tak má opět nový projekt.

Dvojku uhájili Imagine Dragons s novinkou Follow You, ti byli v hitparádě už popáté, mají tedy před sebou poslední týden. Rekordmani, kteří Hit týdne vyhráli už 24x, na další jedničku stále čekají.

Na třetí místo se z nasazených dostali domácí Chinaski s hitem Báseň. Ten stále patří mezi nejhranější domácí songy v českých rádiích. 

V Hitu týdne je pokaždé 25 hitů a vyhrát může každý z nich. Vždy v neděli začínají všechny s nulou a jen Vaše hlasy je posunou mezi nejlepší.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.