Hit týdne 17. 4. 2022

17. duben 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Thom Artway, Becky Hill & Galantis, Eva Burešová, Harry Styles a další.

Rádio DAB Praha má další domácí jedničku!

16. vydání Hitu týdne vyhrál s obrovskou převahou Thom Artway s novinkou Buď se mnou z jeho chystaného nového alba, které bude poprvé ryze česky. Šampióni minulého kola, Becky Hill se švédskými Galantis, spadli na druhé místo se singlem Run. Třetí skončila seriálová hvězda Eva Burešová, Noční nebe pro ni připravil a výtečně produkoval Robin Mood.

Aktuální globální jednička – nový Harry Styles je u nás No. 4. Singl As It Was vyhrál už dvacet národních žebříčků, včetně americké nebo britské hitparády! Pátý skončil zpěvák z anglického Blackpoolu Tom Gregory s vynikajícím songem Footprints.

Nově jsou s námi třeba brazilská hvězda Anitta s latino hitem Envolver, německá trojice ClockClocky s výbornou novinkou Sorry nebo aktuální banger Camily Cabello s Edem Sheeranem - Bam Bam.

Poslechněte si 16. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, ředitelka Vývoje a výroby

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.