Hit týdne 17. 10. 2021

18. říjen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Coldplay x BTS, Ed Sheeran, Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX, Imagine Dragons, ABBA, Mig 21, Adam Ďurica feat. Emma Drobná a další.

Rádio DAB Praha má nový hit No.1 – Coldplay & BTS

Coldplay s korejskými BTS vyhráli aktuální vydání Hitu týdne se singlem My Universe. V pátek Coldplay vydali i aktuální album Music Of The Spheres. Druhý skončil Ed Sheeran s novinkou Shivers a dvojnásobná jednička spadla na třetí místo – Joel Corry, Jax Jones, Charli XCX a Saweetie.

Poslechněte si 42. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.