Hit týdne 17. 10. 2021

18. říjen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Coldplay x BTS, Ed Sheeran, Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX, Imagine Dragons, ABBA, Mig 21, Adam Ďurica feat. Emma Drobná a další.

Rádio DAB Praha má nový hit No.1 – Coldplay & BTS

Coldplay s korejskými BTS vyhráli aktuální vydání Hitu týdne se singlem My Universe. V pátek Coldplay vydali i aktuální album Music Of The Spheres. Druhý skončil Ed Sheeran s novinkou Shivers a dvojnásobná jednička spadla na třetí místo – Joel Corry, Jax Jones, Charli XCX a Saweetie.

Poslechněte si 42. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.