Hit týdne 13. 6. 2021

14. červen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris feat. Tom Grennan, OneRepublic, Pokáč, Martin Garrix feat. Bono & The Edge, Olivia Rodrigo a další.

Nový týden, nová jednička naší hitparády!

V neděli od 19:00 mělo premiéru už v pořadí 240. vydání Hitu týdne a na vrcholu je žhavá novinka jednoho z nejúspěšnějších světových DJ’s Calvina Harrise – singl By Your Side. Ten nazpívala současná britská shooting star Tom Grennan. Poslední šampióni z Colorado Spring OneRepublic bojovali až do poslední chvíle a jsou těsně No.2 s hitem Run. A třetí skončil stejně jako minulý týden Pokáč.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si další vydání Hitu týdne. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy.

I tento týden bojuje o co nejlepší místo 25 hitů. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Honza Chlaň
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová