Hit týdne 13. 6. 2021

14. červen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris feat. Tom Grennan, OneRepublic, Pokáč, Martin Garrix feat. Bono & The Edge, Olivia Rodrigo a další.

Nový týden, nová jednička naší hitparády!

V neděli od 19:00 mělo premiéru už v pořadí 240. vydání Hitu týdne a na vrcholu je žhavá novinka jednoho z nejúspěšnějších světových DJ’s Calvina Harrise – singl By Your Side. Ten nazpívala současná britská shooting star Tom Grennan. Poslední šampióni z Colorado Spring OneRepublic bojovali až do poslední chvíle a jsou těsně No.2 s hitem Run. A třetí skončil stejně jako minulý týden Pokáč.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si další vydání Hitu týdne. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy.

I tento týden bojuje o co nejlepší místo 25 hitů. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Honza Chlaň
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Procházet se vesmírem a dotýkat se hvězd je možné i ve svěrací kazajce…

Jan Pokorný, projektový manažer ČRo

Jack London Tulák po hvězdách

Tulák po hvězdách

Koupit

Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce.