Hit týdne 13. 2. 2022

13. únor 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Jax Jones feat. MNEK, Topic, Robin Schulz, Nico Santos, Paul Van Dyk, Purple Disco Machine & Sophie And The Giants, Pavel Callta, George Ezra a další.

Nový týden a nový No.1 hit na Rádiu DAB Praha!

Jax Jones a MNEK s novinkou Where Did You Go? jsou novou jedničkou hitparády Rádia DAB Praha. Právě jim jste poslali nejvíc hlasů, a to byli minulý týden „jen“ nasazeni, z nuly tedy rovnou až na vrchol.

I dvojka je novinkou, současné německé hvězdy - Topic, Robin Schulz a Nico Santos se spojili s tranceovou legendou Paulem van Dykem a oprášili jeho nejslavnější kousek For An Angel. I trojka pěkně „sype“ – DJ z Drážďan Tino Piontek alias Purple Disco Machine s britskými Sophie And Giants si udrželi bronzovou příčku s hitem In The Dark. Na čtvrté místo si výrazně polepšil Pavel Callta se singlem Můžeš se mnou počítat, po šesti týdnech ale povinně končí, už pro něj tedy nehlasujte. O jednu příčku horší než minule je pak George Ezra, novinka Anyone For You je u nás číslo 5.

V nasazených tento týdne najdete dva hvězdné duety – Coldplay vydali třetí singl z alba Music Of The Spheres baladu Let Somebody Go s půvabnou Selenou Gomez. Minulý týden k němu zveřejnili i nádherný videoklip. Se čtvrtým singlem alba = (Equals) je tu i Ed Sheeran, avizovaný love song The Joker & The Queen nazpíval s americkou hvězdou Taylor Swift. I k němu je velmi povedený videoklip.

Poslechněte si 7. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?