Hit týdne 10. 10. 2021

12. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Ed Sheeran

Hit týdne, novinky a největší hity. Joel Corry x Jax Jones feat. Charli XCX, Coldplay x BTS, ABBA, Ed Sheeran, Dua Lipa, Tiësto & Karol G a další.

Hit týdne má dvojnásobnou jedničku

Poslední vydání hitparády Rádia DAB Praha vyhráli podruhé Joel Corry, Jax Jones a Charli XCX se singlem Out Out. Na druhém místě skončila nejlepší novinka, londýnští pop-rockoví titáni Coldplay. Třetí místo vybojovala legendární ABBA se singlem Don’t Shut Me Down.

Poslechněte si 41. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?