Hit týdne 1. 5. 2022

1. květen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Becky Hill & Galantis, Thom Artway, Camila Cabello feat. Ed Sheeran, Poetika a další.

Hit týdne naposledy vyhrála Becky Hill s Galantis!

V 18. vydání dostali nejvíc hlasů Becky Hill s Galantis a hitem Run, ten ale bodoval už pošesté, tudíž povinně končí. Patří letos k vůbec neúspěšnějším, třikrát naši hitparádu vyhrál, dvakrát skončil druhý a jednou třetí, parádní bilance!

Druhý skončil náš Thom Artway, singl Buď se mnou dostal i tentokrát hodně hlasů, ale další jedničku zatím nepřidal. Na třetí místo si o dvě příčky polepšili Camila Cabello s Edem Sheeranem, ti mají první medaili se songem Bam Bam z nového alba Camily Cabello s názvem Familia. Čtyřka a zase Becky Hill, tentokrát s Davidem Guettou a Ellou Henderson a hitem, který v evropských chartech razantně stoupá - Crazy What Love Can Do. Singl má i velmi akční videoklip, Guetta jako detektiv pátrající po obou zpěvačkách je vynikající. Pátá skončila kapela Poetika s novinkou Sám.

Z novinek uspěl Ed Sheeran se songem 2step, videoklip točil v Kyjevě. Do desítky se dostala i naše Annabelle se singlem Runnin‘ Out Of F*Time, No.11 je nový George Ezra Green Green Grass a poprvé jsou v nejlepší patnáctce i Sigrid s metalcorovými Bring Me The Horizon. V nasazených tentokrát najdete třeba Sama Smithe, Avu Max s novinkou Maybe You’re The Problem nebo třeba i Rybičky 48 s novinkou Jdi domů Ivane, toho si v klipu zahrál starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Poslechněte si 18. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?