Dara Rolins: Odmítat lidi je někdy nutnost. Pochopila jsem to, když mi paní klepala na dveře od toalety, jestli se se mnou může vyfotit

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Dara Rolins přišla do pořadu S vámi v Praze

Ve světě hudebního showbyznysu se pohybuje už odmala. Její instagram sleduje přes 600 tisíc fanoušků a pro spoustu lidí je příkladem zdravého životního stylu. Její jméno tak už dávno není spojováno jen s hudbou – vydává diáře, věnuje se bytovému designu a nově taky módě.

S Darou se potkáváme při příležitosti křtu jejího nového diáře s názvem Rok podle Dary. V pořadí už šestého. Schůzka je naplánovaná na odpoledne v paláci Luxor, kde se křest koná. Nevidíme se poprvé, úplně prvně to bylo před pár lety v karlínské budově rozhlasu v Praze, kde jsme si dokonce spontánně společně zazpívaly.

Už tehdy na mě tahle drobná, milá blondýnka s postavou jak ze žurnálu udělala velký dojem. Spolu s ní totiž přišla i neobyčejně pozitivní a dobrá energie. A taková setkání jsou pro mě vždycky inspirativní.

Sedáme ke stolu v zázemí paláce knih a já tradičně zapínám diktafon. Mluvíme o novém diáři, hudbě, o dalších podnikatelských plánech, ale také o hledání hranice, kam až pustit své fanoušky. Jde z ní upřímnost, a možná i proto mi během rozhovoru hlavou proletí myšlenka, jako bychom se znaly roky. Témat bylo víc, ale to už vám Dara prozradí sama v mém podcastu.

Tak příjemný poslech a Daro, bylo mi opět ctí!

Vaše #letajiciredaktorka Sabina

Spustit audio