Dara Rolins o vánočním koncertu ve Foru Karlín: Něco takového jsem dělala naposledy před deseti lety

7. září 2019

Lenka Vahalová si pozvala zpěvačku Daru Rolins. Společně posluchače pozvaly na vánoční koncert do Fora Karlín - Vánoce podle Dary. Těšit se můžete na řadu hostů - mezi nimi třeba i na zpěváka Dana Bártu.

„Mám obrovskou radost, že je o koncert zájem. Asi to bude i tím, že tento koncert v tomto duchu jsem dělala naposledy před deseti lety. Je to taková specifická událost. Není to běžný koncert, je to s orchestrem, jsou tam hosti. Člověk si s tím musí pohrát, věnovat tomu opravdu hromadu času a pozornosti, nemluvě o penězích. A ten prosinec z pravidla bývá pro nás lidi ze showbyznysu strašně pracovně náročný. A já jsem to pořád odkládala, že nebyl čas a vlastně jsem si to neuvědomila a až moji lidi z týmu mě upozornili, že je to už deset let,“ přiznává Dara.

A proč Forum Karlín? „Protože je to krásné místo. Chtěli jsme něco čistého, voňavého, velkého, ne divadlo, ne sportovní halu a tohle je dokonalá volba,“ dodává.

Dara Rolins kromě koncertu připravuje na rok 2020 také novou desku. Pokud se o ní chcete dozvědět více, pusťte si záznam pořadu.

autoři: Lenka Vahalová , jp

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...